Holendrzy żyją zdrowiej

Na ogół Holendrzy preferują rower. Z czego wynika takowy sposób przemieszczania się? Zapewne z faktu poświęcania się dla przyrody. Trzeba jednakże zaznaczyć, że koszt zakupu dwukołowca nie jest w sumie taki niewielki. Osoba decydująca się na kupno roweru, powinna zmierzyć się z wydatkiem mniej więcej 800 PLN. Wydawać by się mogło, że przewóz osób np. zakupionym pojazdem może być z pozoru mniej kosztowny. Nie jest to jednak prawidłowość.

Sporo pasażerów pomimo wszystko decyduje się jednak rowery miejskie. Taka jest już cecha charakterystyczna Holandii – transport nie jest w tym miejscu skoncentrowany wokół samochodów. Gdy ludzie pragną się gdziekolwiek wybrać i nie są to dalekie odległości, głównie bardzo często podróżują pieszo. Gdy mają potrzebę dostać gdzieś nieco szybciej, bądź też jest to minimalnie dalsza odległość, Holendrzy głównie wybierają rower. Przewóz budowy albo samochodowy nie jest więc tak popularny. Może to wypozyczalnie samochodow gdansk lotnisko. Holendrzy bardziej niż Polacy dbają o zdrowie, namawiają do zdrowego trybu zdrowy sposób bycia. Z trudem jest tam odnaleźć spasłą osobę, która przewozi się po różnych miejscach w swoim aucie lub wynajętym busie. Zatem busy do Niemiec jest nieczęsto spotykany.

2 thoughts on “Holendrzy żyją zdrowiej

  1. Dlaczego Holendrzy zabierają się za rowery? Bo to ludzie starający się żyć zdrowo! A bynajmniej tak mi się zdaje. Jeśli się mylę to bardzo proszę o sprostowanie mojej wypowiedzi.

  2. Boni, myślę, że ten cały zdrowy holenderski tryb życia jest delikatnie przesadzony. Owszem ludzie pod względem odżywiania się i ruchu mają dość dobre poglądy aczkolwiek nie robiłbym z nich takich ideałów.

Dodaj komentarz