Dziewczyny drogi

To takie życie na wynajem. Pojazdów w Gdańsku dużo, niemniej czy wspomniane zachowanie jest moralne? Robienie jako tak zwana drogówka w żadnym wypadku nie kojarzyło się z niczym pozytywnym. Była to rozrywka dla facetów nie umiejących wziąć losu we własne ręce, za marnych, albo wręcz odwrotnie – osób, którym zdaje się uważają, że mogą posiadać cokolwiek chcą dzięki pieniądzom. Gdańsk od zarania dziejów dawał opisane możliwości. Wystarczyło wsiąść w samochód. Czy to własny, kolegi czy wynajęty z Gdańsk wynajem samochodów – nie ma to najmniejszego znaczenia. Jedziesz w pewne okolice.

droga (1)

 

Uchylasz szybę, zagadujesz. Dalej wszystko dzieje się automatycznie. Zjeżdżasz w jakąś podrzędną drogę albo do lasu. Wskazówki zegara obracają się. Następnie odstawiasz ją, jedziesz dalej. Dlaczego to wszystko? I po co? To nie jest prawdziwe. Jeżeli już jesteś takim miłośnikiem aut, uwielbiasz przemierzać Gdańsk – spożytkuj energię chociaż by na wyprawy po tej miejscowości. A jeśli nie uskarżasz się na brak pieniędzy – wynajmij sobie jakiś dwukołowiec i przejedź te wszystkie nieznane Ci dotychczas drogi. Będzie zdrowiej. Do tego pożyteczniej wykorzystasz swój czas. A jeśli już naprawdę nie masz pomysłu co powinieneś robić – odszukaj w końcu osobę, która uzmysłowi Ci jak powinien wyglądać świat. To wydaje się najlepszym wyjściem. Wtedy razem wynajmiecie auta. Na przykład tu: wynajem samochodow Gdansk. To właściwa i zaufana firma. A później mogą Państwo zacząć zmieniać siebie i swoje otoczenie. Do roboty

5 thoughts on “Dziewczyny drogi

  1. Tak już dziś zaczynajmy zmieniać swoje życie na lepsze!

  2. Kto by pomyślał, że wystarczy wynająć samochód żeby poczuć z życia taką wielką radość. Ale to prawda, że dla prawdziwego faceta samochód może stać się obiektem sporej satysfakcji.

  3. No właśnie panowie, czy potraficie określić swoją wielką radość w dniu zdania egzaminu na prawo jazdy? W wiecie dlaczego tak się cieszyliście? Z bardzo prostego powodu, prawko pozwala bez ograniczeń śmigać po polskich szosach!

  4. No nie tak do końca bez tych ograniczeń. Przecież każdego kierowcę samochodu obowiązują pewne przepisy ruchu drogowego.

  5. I właśnie przez to, że niektórzy myślą, że nie ma na drogach żadnych ograniczeń mamy w Polsce tyle tragicznych wypadków samochodowych.

Dodaj komentarz