Drogówki

To swego rodzaju życie na wynajem. Pojazdów w Gdańsku co niemiara, niemniej czy owe działanie mieści się w granicach moralności? Praca jako przysłowiowa drogówka przenigdy nie kojarzyło się z czymś dobrym.

droga (2)

Jest to rozrywka dla facetów nie umiejących brać losu we własne dłonie, zbyt słabych, albo wprost odwrotnie – ludzi, którym zdaje się myślą, że mogą mieć cokolwiek chcą dzięki gotówce. Gdańsk od zarania dziejów niósł ze sobą takie możliwości. Wystarczyło władować się w pojazd. Czy to własny, znajomego czy wypożyczony z Gdańsk wynajem samochodów – nie ma to najmniejszego znaczenia. Podróżujesz w pewne okolice. Uchylasz szybę, zagadujesz. Następnie całość dzieje się samo. Zjeżdżasz w pewną boczną dróżkę albo do lasu. Mijają chwile. Następnie zostawiasz ją, jedziesz dalej. Dlaczego to wszystko?I po co? To nie jest prawdziwe. Gdy już jesteś takim zapaleńcem pojazdów, masz żyłkę aby zwiedzać Gdańsk – spożytkuj energię chociażby na wycieczki po tej miejscowości. A jeżeli nie narzekasz na deficyt pieniędzy – wynajmij sobie jakiś dwukołowiec i przejedź te wszystkie nieznane Ci dotychczas drogi. Będzie zdrowiej. Do tego użyteczniej spożytkujesz swój czas. A jeśli już faktycznie nie masz pomysłu co powinieneś robić – odszukaj w końcu dziewczynę, która uzmysłowi Ci jak może wyglądać świat. To zdaje się być najlepszym wyjściem. Wtedy razem wynajmiecie auta. Na przykład tu: wypozyczalnia samochodow Gdansk. To porządna i sprawdzona firma. A potem mogą Państwo rozpocząć zmieniać siebie i świat. Do dzieła]!

4 thoughts on “Drogówki

  1. Facet jeśli chce poczuć się lepiej to powinien zacząć rozglądać się za nowym samochodem. A jeśli go na to nie stać to chociaż raz na jakiś czas mógłby naładować baterie wypożyczając auto z jakiejś wypożyczalni.

  2. Z dobrym samochodem można zwiedzić całą Europę wzdłuż i wszerz. Kto nie chciałby wybrać się jakimś dobrym komfortowym autem w podróż po pięknych zakątkach tego malowniczego świata.

  3. Chęci i samochód to jedno a kasa na paliwo? Na trasę po całej Europie trzeba by zebrać pewnie kilka tysięcy złotych na benzynę.

  4. Dlatego inżynierowie opracowali ostatnio samochód całkowicie napędzany siłą energii słonecznej. Warto się tym zainteresować. Tym bardziej, że jak mówią w razie braku prądu wystarczy na chwilę zatrzymać auto aby się doładowało z baterii na dachu.

Dodaj komentarz