Dlaczego wybrałem Holandię?

Z jakiego powodu zdecydowałem się na Holandię? Ponieważ oczarował mnie niebywały klimat tego miejsca. Nie chodzi tu nawet o bardziej zauważalną swobodę obyczajową czy bardziej otwarte społeczeństwo, szczególnie gdy mowa o homoseksualny kontakt analny. To ważne, ale nie najważniejsze. Głównym celem dla mnie były legendarne czerwone dzielnice, które oszałamiają niebywałymi widokami i doznaniami związanymi z nimi. Holandia pełną parą. Nic, tylko wsiąść w bus i jazda na wyprawę. A jest co odwiedzić. Są niezliczone ilości miejsc i osób, o których nie wspomniałem, a są oni mocno warci spotkania.

Z jakiego powodu spędzam moje życie w Holandii? Niebagatelną rolę odgrywają ludzkie przepisy prawne. Dodatkowym walorem są przewozy wewnątrz miastowe, takie jak przykładowo kolej podziemna czy busy. Następnym czynnikiem są zalegalizowane miękkie substancje narkotyczne, które lubię w niewielkich, dopuszczalnych legalnych ilościach tak jak wypozyczalnie samochodow gdansk lotnisko. Hoffie shopy to rzeczywiście wspaniała sprawa. Jeden lub dwa machy dziennie ulepszają samoocenę i wspierają w zmierzeniu się z trudną rzeczywistością.

Ale, powracając do tematu, chciałbym poruszyć kwestię busów. A więc busy są rewelacyjnym i względnie tanim środkiem komunikacji. Gdy jestem pod działaniem substancji psychoaktywnej, zrzekam się podróży moim własnym samochodem. busy do Holandii są w tym przypadku dla mnie ratunkiem na niegodziwości tego świata.

One thought on “Dlaczego wybrałem Holandię?

  1. ja bym holandii nie wybierał, ugryźcie się wszyscy w nos, idę spać dość pracy na dziś i tego niemądrego pisania.

Dodaj komentarz